Kdo jsem

 

 

 

Po mnoha letech strávených ve velkých korporátních firmách, jsem si mimo jiné prostřednictvím koučovacích výcviků uvědomila, co je pro mne skutečně důležité. A díky tomuto ačkoliv pozvolnému, ovšem velkému „AHA“ jsem udělala velký krok do neznáma a vydala se vlastní cestou, abych mohla dělat věci, které jsou smysluplné a zároveň přinášejí hodnotu a užitek. V koučování se tyto věci spojují a navíc ruku v ruce s nimi přichází i energie se do změn ať už menších či větších pustit. Naplňuje mně, když vidím pokroky svých klientů a je úplně jedno, jestli je to v businessu nebo v osobním životě. Zároveň mám díky svým klientům učit se stále nové věci a nestát tak na jednom místě.

Věřím v sílu koučování, ale s některými klienty pracuji také jako mentor, případně jako poradce, zároveň zůstávám věrná i rozvoji lidí a to v podobě tréninků měkkých dovedností. 

V minulosti jsem prošla světem obchodu, elektrotechnické výroby i světem financí, kde jsem se pohybovala vesměs v oblasti lidských zdrojů a to od náboru, přes rozvoj a vzdělávání,  čistě analytickou práci v oblasti odměňování, mezd a personální administrativy až po vedení personálního oddělení v továrně s více než 2000 zaměstnanci. Dnes se také věnuji poradenství v oblasti strategického řízení, ke kterému jsem díky svému oboru měla vždy blízko. 

A mimo to jsem taky hrdá máma, chovatelka jedné nalezené kočky, vášnivá čtenářka, občasný kačer (geocaching.com), milovník lesa a kapradí, užaslý pozorovatel okolního světa, holka, co se ráda pouští do nových věcí a dnes už se i ráda zbavuje těch starých a mnoho dalších 🙂

Chcete vědět o mých zkušenostech více? Podívejte se na můj Linked-in profil…