Reference

 

 

 

 

 

 

Co řekli o naši spolupráci ...

"Petru jsem poznala před několika měsíci a měla tak možnost s ní spolupracovat. S koučováním jsem do té doby měla velmi malou téměř nulovou zkušenost a můj přístup k němu byl velmi rezervovaný. To, co nelze spočítat a jednoznačný výsledek pak dvakrát podtrhnout, ve mně zkrátka budí tento postoj. Primární nedůvěru nezměkčil ani fakt, že už při prvním seznámení mi byla Petra představena jako zkušený odborník se skvělými referencemi. Naše první, více než hodinové setkání tzv.„ na ostro“ mi zvolna pootevřelo dveře správným směrem, a tak jsem neváhala s dalšími termíny. Petra mi s vysokým individuálním respektem pomohla ujasnit si některé záležitosti a hledat cesty, jak s těmito naložit. A to bylo mým či následně naším cílem. Práce s Petrou mi maximálně vyhovovala. Ačkoli nejsem odborník, jak jsem nastínila výše, a nepřísluší mi hodnotit či srovnávat metody, nejvíce jsem ocenila to, že Petra byla vysoce flexibilní. Neměla jsem pocit, že jedeme podle manuálu, že musím najít odpověď, že se musím někam posunout. A to je ta žádoucí přidaná hodnota kouče, ví, jak na to, a umí to správně aplikovat. A to Petra rozhodně umí! Děkuji, Petro, za perfektně nastavené zrcadlo a přeji Vám mnoho zdaru ve všem, do čeho se pustíte."

KarlaFinanční manažerka

"Paní Janková je člověk na svém místě. Je to profesionálka, která ví, o čem mluví a zároveň je taky velice příjemná a ochotná. Také komunikace s ní je velmi rychlá a vše dokáže perfektně vysvětlit. Během pár hodin jsme díky ní zvládli vypracovat plán odměn a nastavit mzdové podmínky přesně podle mých představ. O paní Jankové můžu mluvit jen v superlativech a určitě ji mohu doporučit každému, kdo bude potřebovat poradit a pomoci."

Igor TrojekTresJob, s.r.o.

Petra naši rodinou firmu posunula neskutečně dopředu. Začali jsme si uvědomovat procesy v naší firmě z jiného pohledu, na který jsme si mimochodem přišli, díky Petře, nakonec sami. Každá schůzka, koučink, mentoring stojí za to. Je vždy 100 % připravená.

Vojtěch BuchtaEkostyren

"...Chtěla jsem Vám vyjádřit poděkování, protože Vaše výuka byla unikátní a především zaměřená na praxi, což jsem opravdu velmi ocenila a odnesla si z ní mnoho poznatků, které využiji jak v reálném, tak i v pracovním životě.Váš entuziasmus spolu s Vašimi praktickými poznatky byl inspirativní, výuka byla velmi skvěle koncipována a jak jsme všichni na závěr poznamenali, byla bohužel krátká:-)"

Martina SkálováStudentka MBA Morava (European Institute of Business Studies)

"Petru jsem požádal o pomoc ve chvíli, když už jsem sám nevěděl, jakým směrem se vydat. V průběhu půlroční spolupráce mi pomohla překonat kariérní dno, vyhrabat se z bláta, postavit se zpátky na nohy a znova mě vypustit do profesního života zoceleného a plně nabitého. Petru jako kouče vřele doporučuji pro její životní nadhled, optimismus a hlavně lidskost. I přesto, že jsme se dlouho předtím neznali, získala si mou důvěru, bez které by se naše spolupráce nepovedla. Petro, moc děkuji! "

Martin Juřík

Příklady tréninkových projektů

Prostřednictvím ČNP Consulting

Kooperativa - spolupráce na přípravě a realizaci projektu "Ženy zvládnou víc"

Red Hat - tréninky, workshopy, individuální koučování prezentačních dovedností v češtině i angličtině; příprava manažerů na důležité prezentace v rámcí českých i mezinárodních IT konferencí; tréninky stress managementu

Wundermann - trénink time managementu

Kiwi.com - spolupráce na přípravě a realizaci programu Inspirational Leadership pro střední management (komunikační, manažerské dovednosti, koučovací model GROW)

Česká spořitelna (IT Solutions) - spolupráce na přípravě a realizaci Leadership Akademie 

ČSOB - spolupráce na výcviku koučování pro seniorní konzultanty

Certifikáty

alias papíry s beranem 🙂